150TL’lik Kliksa Promosyon Kodu Kaçmaz!

16 Haziran 2014

0 Comments

Oy Oranı
100%

Kod:

 

Kupon Detayları

150TL’lik Kliksa Promosyon Kodu Kaçmaz!

Elektronik ürün dünyası denilince akla bir sürü isim ve mağaza gelmektedir. Her geçen gün artan mağazalar, kendi içerisinde kocaman bir elektronik ürün dünyası olmakta ve zincir haline gelerek geniş kapalı alanlarıyla 10 binlerce ürün çeşitliliğini bir arada bulunduran mağazalar zinciri gün içerisinde binlerce müşteriyi misafir etmekte ve herkesin o mağazada ihtiyacı olanı rahatlıkla bulabilmesi için geniş personel kadrosuyla hizmet vermektedirler.

Tüketiciler için en güzel ve çekici yanlarından birisi elektronik ürünlerin birçok mağazada tamamını kendinizin test edilebiliyor olması ve ürünlerin eksik yanlarını farklı yönlerini görebilmeyi sağlanmasıdır. Tüketiciler mağazayı ziyaret ettiklerinde işlerine yarayabilecek 10larca hatta 100lerce ürünü deneyip kararını verip kolaylıkla ve güvenle satın alabilmektedir. Çalışanların her ürün kategorisine göre uzman olan kişilerce seçilmesi ve daha iyi kaliteli hizmet vermek için müşterileri yönlendirerek onların ihtiyacı olan ürünler arasında en iyilerini almalarına ve doğru tercihler yapmalarını sağlayabilmektedirler.

Online alışverişin hızla yayılması ve genişlemesiyle birlikte elektronik ürün dünyası gücüne güç katmakta ve gösterişli olarak her aradığınızı bulabileceğiniz mağazaların yanı sıra online alışverişte de kendilerinden oldukça söz ettirmektedirler. Sürekli güncel kampanyalar yaparak teknolojiyi hem ucuza hemde güvenli bir şekilde bütün nimetlerinden faydalanmaya fırsat veren online satış hizmetleri son derece kaliteli ve tercih edilmesi gereken bir sistemdir.

Servis ve garanti konusunda da çok iyi hizmet veren bu tür kuruluşlar kusurlu ürünleri hiçbir karşılık beklemeksizin kolayca temin edebilmekte ve servis konusunda en kısa zamanda ürün teslimi yapabilmektedir. Müşterisinin memnuniyetini sürekli düşünen ve bunun için elinden geleni yaparak markasını hep yükseklere doğru çıkarmak için çalışan firmalar tüketiciler için sürekli yenilik yaparak müşteri kitlesini artırmaya devam ettirmektedirler…

Konunun en sevilen sitelerinden kliksa.com’da uygun fiyatlı elektronik ürünler bulunuyor. Ayrıca kliksa promosyon kodu kullanıldığında ek indirim de kazanılıyor.

Şu anda tam 150TL’lik bir kliksa promosyon kodu fırsatı bulunuyor! Kliksa.com’da yapacağınız 250TL veya üzerindeki alışverişlerinizde 30TL, 500TL ve üzerindeki alışverişlerinizde 75TL, 1.000TL ve üzerindeki alışverişlerinizde de tam 150TL değerinde kliksa promosyon kodu kazanıyorsunuz! Kazanılan kodlar kliksa.com tarafından 27 Haziran da emaillerinize gönderilecektir! “Kampanyaya Git” butonuna tıklayarak deyatlara ulaşabilir ve kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz!

 
 

0 Yorum Var "150TL’lik Kliksa Promosyon Kodu Kaçmaz!"